Gothic Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Community

Gothic, paranormal, psişik yetenekler,gündem,müzik ve dahası !

AnasayfaGothic PortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz
Çocuklarınızın Sağlığı için Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2016 11:50 pm tarafından crocodill

» Hassas Cilt Yapılılar Dikkat
Çocuklarınızın Sağlığı için Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 7:05 pm tarafından crocodill

» Bionike Vücut Bakım Ürünleri
Çocuklarınızın Sağlığı için Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 6:59 pm tarafından crocodill

» Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Çocuklarınızın Sağlığı için Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:30 pm tarafından crocodill

» Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
Çocuklarınızın Sağlığı için Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:24 pm tarafından crocodill

» Yeni Elancyl Çatlak Ürünleri
Çocuklarınızın Sağlığı için Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:36 pm tarafından crocodill

» Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
Çocuklarınızın Sağlığı için Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:29 pm tarafından crocodill

» Saçlarınıza Özen Gösterin
Çocuklarınızın Sağlığı için Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:47 pm tarafından crocodill

» Cilt ve Saç Sağlığı Bilgilendirmesi
Çocuklarınızın Sağlığı için Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:41 pm tarafından crocodill

Forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Gothics Community adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Gothic Community adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
crocodill
Çocuklarınızın Sağlığı için I_vote_lcapÇocuklarınızın Sağlığı için I_voting_barÇocuklarınızın Sağlığı için I_vote_rcap 
Chris
Çocuklarınızın Sağlığı için I_vote_lcapÇocuklarınızın Sağlığı için I_voting_barÇocuklarınızın Sağlığı için I_vote_rcap 
smartmelo
yokolucu
b.a.f.
mervejik
ForumCini
kalemci
Godmade
befrin
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi C.tesi Ağus. 27, 2016 3:48 am tarihinde online oldu.
İdeal Kilo
Chatbox mini

Free chat widget @ ShoutMix
Blog
>
Bizi Destekleyin :)
Videolar

Çocuklarınızın Sağlığı için

YazarMesaj
crocodill
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek

Çocuklarınızın Sağlığı için Empty
MesajKonu: Çocuklarınızın Sağlığı için   Çocuklarınızın Sağlığı için Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2016 8:13 pm

Çocuklarınızın Sağlığı için BABE-Pediatrik-Gunes-Koruyucu-Sp_3394_1
Site Adresi: Çocuklarınızın Sağlığı için
Site İçerik: Sağlık
Site Açılış Tarihi: 2013
Site Hakkında Tanıtım:

Vücut için krem kullanmak herkesin çok fazla yaptığı bir şey değildir. Ancak cildiniz benimki gibi kuru ise vücut bakım ürünlerini kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Ben yaz ya da kış fark etmeden sürekli vücut kremi kullanmak zorunda olan biriyim. Uzun yıllar hem kozmetik ürünleri hem de dermokozmetik ürünleri çok sık kullandım. Benim istediğim ürün ise hem cildimin nem dengesini sağlayacak hem de cildimi güneş ışınlarına karşı koruyacak bir kremdi. Son olarak internette gezinirken http://www.dermokozmetik.com adlı internet sitesine denk geldim.

Bu sitede rastladığım ürünlerden biri de Babe vücut bakım ürünleri idi. Bu ürünlerde dikkatimi çeken nokta ürünlerin cilt tipine göre ayrı ayrı olması idi. Benim cildim kuru olduğu gibi bir de hassas. Bu da kullandığım ürünleri daha dikkatli seçmemi gerektiriyor.

Hem cildimin nem dengesini sağlayacak hem de bana herhangi bir yan etki göstermeyecek bir krem bulmam imkansız diye düşünürken bu markanın vücut bakım ürünleri ile tanıştım. Sizin de cildiniz kuru ve hassas ise bu kremleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Babe pediatrik ürünler de çocuklar için üretilmiş vücut bakım ürünleridir. Çocuklarınızın cildinin yumuşak olması için bu kremi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Çocuklarınızın Sağlığı için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-