Gothic Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Community

Gothic, paranormal, psişik yetenekler,gündem,müzik ve dahası !

AnasayfaGothic PortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2016 11:50 pm tarafından crocodill

» Hassas Cilt Yapılılar Dikkat
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 7:05 pm tarafından crocodill

» Bionike Vücut Bakım Ürünleri
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 6:59 pm tarafından crocodill

» Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:30 pm tarafından crocodill

» Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:24 pm tarafından crocodill

» Yeni Elancyl Çatlak Ürünleri
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:36 pm tarafından crocodill

» Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:29 pm tarafından crocodill

» Saçlarınıza Özen Gösterin
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:47 pm tarafından crocodill

» Cilt ve Saç Sağlığı Bilgilendirmesi
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:41 pm tarafından crocodill

Forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Gothics Community adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Gothic Community adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
crocodill
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler I_vote_lcapSaç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler I_voting_barSaç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler I_vote_rcap 
Chris
Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler I_vote_lcapSaç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler I_voting_barSaç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler I_vote_rcap 
smartmelo
yokolucu
b.a.f.
mervejik
ForumCini
kalemci
Godmade
befrin
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi C.tesi Ağus. 27, 2016 3:48 am tarihinde online oldu.
İdeal Kilo
Chatbox mini

Free chat widget @ ShoutMix
Blog
>
Bizi Destekleyin :)
Videolar

Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

YazarMesaj
crocodill
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek

Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Empty
MesajKonu: Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler   Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:30 pm

Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Bioderma-Sebium-Hydra-Cream-40-m_254_1
Site Adresi: Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Site İçerik: Saç Ürünleri
Site Açılış Tarihi: 2013
Site Hakkında Tanıtım:

Cildim her zaman için bana problem yaratmıştır. Cildimin yağlı yapısı yüzünden çoğu zaman çabuk yaşlanmasına ve kırışmasına rağmen kuru bir cilt yapısına sahip olmayı çok istedim. Cildimi kurutacak yüzlerce krem kullandım ancak hiçbirinden istediğim faydayı göremedim. Ancak internetten araştırma yaparken http://www.dermokozmetik.com adlı internet sitesinde Bioderma’nın ürünlerine denk geldim.

Bu siteden Bioderma yağlı ciltler için ürünleri içinden bir ürün aldım. Satın alacağım üründen istediğim cildimin yağ oranını düzenlemesi idi. Araştırma yaparken cildin yağ dengesini sağlayan bir kreme denk geldim. Kremi kullanmaya başladıktan bir süre sonra cildimin eskisi gibi yağlanmadığını, sivilcelerimin ve aknelerimin belirgin bir şekilde azaldığını fark ettim. Eğer siz de sivilce ve akne problemi yaşıyorsanız cildinizin yağ dengesini sağlayan bu kremi kullanabilirsiniz.

Cildim yağlı olduğu için saçlarım da çok çabuk yağlanıyordu. Yani saç derim de cildim gibi yağlı idi. Bu da benim için büyük bir problemdi. Cildim için aldığım krem iyi olduğu için Bioderma saçlı deri ürünleri arasından bir ürünü gönül rahatlığı ile seçtim ve kullandım. Aynı etkiyi saçlı deri ürünleri için de aldım ve saçlarımın yağlanması belirgin bir şekilde azaldı.

Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-