Gothic Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Community

Gothic, paranormal, psişik yetenekler,gündem,müzik ve dahası !

AnasayfaGothic PortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2016 11:50 pm tarafından crocodill

» Hassas Cilt Yapılılar Dikkat
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 7:05 pm tarafından crocodill

» Bionike Vücut Bakım Ürünleri
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 6:59 pm tarafından crocodill

» Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:30 pm tarafından crocodill

» Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:24 pm tarafından crocodill

» Yeni Elancyl Çatlak Ürünleri
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:36 pm tarafından crocodill

» Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:29 pm tarafından crocodill

» Saçlarınıza Özen Gösterin
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:47 pm tarafından crocodill

» Cilt ve Saç Sağlığı Bilgilendirmesi
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:41 pm tarafından crocodill

Forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Gothics Community adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Gothic Community adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
crocodill
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz I_vote_lcapİhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz I_voting_barİhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz I_vote_rcap 
Chris
İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz I_vote_lcapİhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz I_voting_barİhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz I_vote_rcap 
smartmelo
yokolucu
b.a.f.
mervejik
ForumCini
kalemci
Godmade
befrin
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi C.tesi Ağus. 27, 2016 3:48 am tarihinde online oldu.
İdeal Kilo
Chatbox mini

Free chat widget @ ShoutMix
Blog
>
Bizi Destekleyin :)
Videolar

İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz

YazarMesaj
crocodill
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek

İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Empty
MesajKonu: İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz   İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2016 11:50 pm

İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz BioNike-Triderm-Len-Oil-Itch-Rel
Site Adresi: İhtiyacınız Olan Bakımlar
Site İçerik: Bayan
Site Açılış Tarihi: 2014
Site Hakkında Tanıtım:

Cildim oldukça hassas bir yapıya sahip. Cildimin hassas olmasının yanı sıra kötü de bir özelliği var. Cildimde ya da vücudumda çeşitli sebeplerden oluşan yaralar çok uzun bir süre içinde iyileşiyor. Bu durum beni oldukça zor bir durum içine sokuyor. Çünkü zamanla yaralarımın bazıları daha da derinleşiyor ve cildimde iyileşme sonrasında lekeler oluşmaya başlıyor. İnternetten kremler arasında araştırma yaparken http://www.dermokozmetik.com adlı internet sitesine denk geldim.

Bu sitede ürünlerin içerikleri ve hangi durumlara iyi geldiği, ciltte oluşturduğu etkiler çok güzel bir şekilde anlatılmıştı. Aynı zamanda sitenin müşteri hizmetleri de vardı. Sitede bulduğum ürün Bionike yara lezyon ürünleri idi. Bu krem yaraları benimki gibi zor iyileşen ciltler için özel olarak tasarlanmıştı. Krem, yaraları onarmasının yanı sıra cildin dokusunu da güçlendirici özelliğe sahip idi.

Siteden aldığım yanık iyileştirici kremden memnun kalınca Bionike’nin diğer ürünlerine de bakmaya karar verdim. Bionike hassas ve alerjik cilt ürünleri de tam olarak istediğim gibi ürünlerdi. Cildimin hassasiyet dengesini korumaya yardımcı olan bu kremler sayesinde cildimin ihtiyacı olan bakımı pratik bir şekilde yapabildim.

İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-