Gothic Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Community

Gothic, paranormal, psişik yetenekler,gündem,müzik ve dahası !

AnasayfaGothic PortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz
Kuru Cildinizden Kurtulun Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2016 11:50 pm tarafından crocodill

» Hassas Cilt Yapılılar Dikkat
Kuru Cildinizden Kurtulun Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 7:05 pm tarafından crocodill

» Bionike Vücut Bakım Ürünleri
Kuru Cildinizden Kurtulun Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 6:59 pm tarafından crocodill

» Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kuru Cildinizden Kurtulun Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:30 pm tarafından crocodill

» Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
Kuru Cildinizden Kurtulun Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:24 pm tarafından crocodill

» Yeni Elancyl Çatlak Ürünleri
Kuru Cildinizden Kurtulun Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:36 pm tarafından crocodill

» Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
Kuru Cildinizden Kurtulun Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:29 pm tarafından crocodill

» Saçlarınıza Özen Gösterin
Kuru Cildinizden Kurtulun Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:47 pm tarafından crocodill

» Cilt ve Saç Sağlığı Bilgilendirmesi
Kuru Cildinizden Kurtulun Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:41 pm tarafından crocodill

Forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Gothics Community adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Gothic Community adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
crocodill
Kuru Cildinizden Kurtulun I_vote_lcapKuru Cildinizden Kurtulun I_voting_barKuru Cildinizden Kurtulun I_vote_rcap 
Chris
Kuru Cildinizden Kurtulun I_vote_lcapKuru Cildinizden Kurtulun I_voting_barKuru Cildinizden Kurtulun I_vote_rcap 
smartmelo
yokolucu
b.a.f.
mervejik
ForumCini
kalemci
Godmade
befrin
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi C.tesi Ağus. 27, 2016 3:48 am tarihinde online oldu.
İdeal Kilo
Chatbox mini

Free chat widget @ ShoutMix
Blog
>
Bizi Destekleyin :)
Videolar

Kuru Cildinizden Kurtulun

YazarMesaj
crocodill
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek

Kuru Cildinizden Kurtulun Empty
MesajKonu: Kuru Cildinizden Kurtulun   Kuru Cildinizden Kurtulun Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2016 11:17 pm

Kuru Cildinizden Kurtulun Avene
Site Adresi: Kuru Cildinizden Kurtulun
Site İçerik: Sağlık Ürünleri
Site Açılış Tarihi: 2012
Site Hakkında Tanıtım:

Yaz aylarının sıcaklığını yaşadığımız şu günlerde bize sıcak yüzünü gösteren güneş bizi sevindirmesinin yanı sıra aynı zamanda da düşündürüyor. Güneşin zararlı ışınları nemli ciltleri bile etkilerken kuru ciltler bu ışınlardan en çok zarar gören cilt yapısıdır. Cildin kuruması da kadınların korkulu rüyası yaşlanmayı hızlandırıyor. Avene kuru ciltler için ürünler de tam olarak cildinizin nem dengesini koruyarak, güneş ışınlarından zarar görmenizi engelliyor.

Eğer cildiniz benimki gibi kuru ise ve güneş ışınlarından çok fazla etkileniyorsa, kuru ciltler için özel olarak üretilmiş Avene marka nemlendirici kremi mutlaka denemelisiniz. Diğer dermokozmetik ürünlerin aksine bu krem cildime yüzeysel bir bakımdan çok, daha yoğun ve derinlemesine bir bakım yaptı.

Bu markaya ait nemlendirici kremleri araştırırken http://www.dermokozmetik.com adlı siteye denk geldim. Daha ayrıntılı bilgi almak ve aklıma takılan soruları sormak için sitenin müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerinde görev yapan kişi sorduğum her soruya içtenlikle cevap verdi ve benim krem konusunda net bir fikre sahip olmamı sağladı. Bu siteden aldığım kuru ciltlere özel olarak hazırlanmış nemlendirici krem sayesinde cildim eskisinden daha nemli bir hale geldi.

Kuru Cildinizden Kurtulun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adrese Servis Kuru Temizleme