Gothic Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Community

Gothic, paranormal, psişik yetenekler,gündem,müzik ve dahası !

AnasayfaGothic PortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2016 11:50 pm tarafından crocodill

» Hassas Cilt Yapılılar Dikkat
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 7:05 pm tarafından crocodill

» Bionike Vücut Bakım Ürünleri
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 6:59 pm tarafından crocodill

» Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:30 pm tarafından crocodill

» Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:24 pm tarafından crocodill

» Yeni Elancyl Çatlak Ürünleri
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:36 pm tarafından crocodill

» Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:29 pm tarafından crocodill

» Saçlarınıza Özen Gösterin
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:47 pm tarafından crocodill

» Cilt ve Saç Sağlığı Bilgilendirmesi
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:41 pm tarafından crocodill

Forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Gothics Community adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Gothic Community adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
crocodill
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması I_vote_lcapKırılan ve Dökülen Saçların Onarılması I_voting_barKırılan ve Dökülen Saçların Onarılması I_vote_rcap 
Chris
Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması I_vote_lcapKırılan ve Dökülen Saçların Onarılması I_voting_barKırılan ve Dökülen Saçların Onarılması I_vote_rcap 
smartmelo
yokolucu
b.a.f.
mervejik
ForumCini
kalemci
Godmade
befrin
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi C.tesi Ağus. 27, 2016 3:48 am tarihinde online oldu.
İdeal Kilo
Chatbox mini

Free chat widget @ ShoutMix
Blog
>
Bizi Destekleyin :)
Videolar

Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması

YazarMesaj
crocodill
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek

Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Empty
MesajKonu: Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması   Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2015 10:15 pm

Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması Hamadi-Healing-Serum_1391_1
Site Adresi: Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması
Site İçerik: Sağlık
Site Açılış Tarihi: 2011
Site Hakkında Tanıtım:

Uzun zamandır soluk tenime renk katsınlar diye saçlarımı boyuyorum. Reklamlarda boyalı saçlar ne güzel de ışıldıyor! Hayır, reklamları geçin, saçlarını boyayan her kadının saçı istisnasız güzel güzel parlıyor güneşte. İnsanın siniri bozuluyor, sürekli saçlarımı toplamak istiyorum.. Sık boyadığım için de kırılıp dökülüyorlar. Birileri bir şeyler önersin de yapayım diye bakıyorum. Zeytinyağı diyorlar, sarımsak diyorlar hepsini yapıyorum. En son aktar dükkanı olan bir arkadaşım Hamadi ile tanıştırıyor.

Hamadi saç ürünlerinin tamamen bitkisel olduğunu, saçlarımın bu hale kimyasal ürünler bulunduran şampuanlar yüzünden geldiğini falan söylüyor. Bu kadar zaman denediğim onca kimyasal ürün, mahvetmiş saçlarımı. Hamadi olmasa nasıl toparlardım bilmiyorum. Bitkisel yağlarla bezenmiş serumu duştan sonra saçlarımın uçlarına sürüyorum.

Nereden alabiliriz biz bu serumu derseniz en fazla bakım ürününün bulunduğu http://www.dermokozmetik.com/ adresli sitede mevcut. Normalden daha düşük fiyatlarla alabiliyorsunuz buradan. Arkadaşım bu siteyi önerdiğinden beri ben de sürekli karıştırıp alabileceğim yararlı şeyleri alıyorum.

Kırılan ve Dökülen Saçların Onarılması
1 sayfadaki 1 sayfası