Gothic Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Community

Gothic, paranormal, psişik yetenekler,gündem,müzik ve dahası !

AnasayfaGothic PortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz
İlişkilerde Mutluluğun Formülü Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2016 11:50 pm tarafından crocodill

» Hassas Cilt Yapılılar Dikkat
İlişkilerde Mutluluğun Formülü Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 7:05 pm tarafından crocodill

» Bionike Vücut Bakım Ürünleri
İlişkilerde Mutluluğun Formülü Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 6:59 pm tarafından crocodill

» Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
İlişkilerde Mutluluğun Formülü Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:30 pm tarafından crocodill

» Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
İlişkilerde Mutluluğun Formülü Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:24 pm tarafından crocodill

» Yeni Elancyl Çatlak Ürünleri
İlişkilerde Mutluluğun Formülü Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:36 pm tarafından crocodill

» Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
İlişkilerde Mutluluğun Formülü Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:29 pm tarafından crocodill

» Saçlarınıza Özen Gösterin
İlişkilerde Mutluluğun Formülü Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:47 pm tarafından crocodill

» Cilt ve Saç Sağlığı Bilgilendirmesi
İlişkilerde Mutluluğun Formülü Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:41 pm tarafından crocodill

Forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Gothics Community adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Gothic Community adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
crocodill
İlişkilerde Mutluluğun Formülü I_vote_lcapİlişkilerde Mutluluğun Formülü I_voting_barİlişkilerde Mutluluğun Formülü I_vote_rcap 
Chris
İlişkilerde Mutluluğun Formülü I_vote_lcapİlişkilerde Mutluluğun Formülü I_voting_barİlişkilerde Mutluluğun Formülü I_vote_rcap 
smartmelo
yokolucu
b.a.f.
mervejik
ForumCini
kalemci
Godmade
befrin
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi C.tesi Ağus. 27, 2016 3:48 am tarihinde online oldu.
İdeal Kilo
Chatbox mini

Free chat widget @ ShoutMix
Blog
>
Bizi Destekleyin :)
Videolar

İlişkilerde Mutluluğun Formülü

YazarMesaj
crocodill
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek

İlişkilerde Mutluluğun Formülü Empty
MesajKonu: İlişkilerde Mutluluğun Formülü   İlişkilerde Mutluluğun Formülü Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2014 9:00 pm

İlişkilerde Mutluluğun Formülü Erken-Bo%C5%9Falman%C4%B1n-%C3%87%C3%B6z%C3%BCm%C3%BC
Site Adresi: İlişkilerde Mutluluğun Formülü
Site İçerik: Birliktelikler
Site Açılış Tarihi: 2011
Site Hakkında Tanıtım:

Cinsel konularda çok başarılı biri değildim ancak son dönemde başıma gelen sorun ile birlikte bu başarısızlığım iyiden iyiye kendini göstermeye başladı. Belki abartılı gelecek ancak dokunduğum anda kısa süre sonra orgazm olan bir adamdım ve bu da haliyle iki tarafa da hiçbir şekilde keyif vermiyordu ve can sıkıcı bir durumu da ortaya çıkarıyordu. Erken boşalma sorunu ile baş etmek ve bu sorunu kısa sürede çözmek adına birçok erkek gibi ben de geciktirici kullanmaya başladım.

Tedirgin olmanıza gerek yok çünkü geciktirici ile birlikte bu sorundan kısa sürede kurtulabiliyorsunuz ve artık cinsel yaşantınız da düzene giriyor. http://www.afrodizyak.com.tr/geciktirici-urunler bu adres üzerinden sizler de siparişlerinizi verebilir ve bu siparişlere kısa sürede sahip olabilirsiniz. İlk ilişkide sonuç vermeyebilir ancak bıkmadan kullanmaya devam edin, kısa süre sonra sizler de aradaki farkı net bir şekilde görecek ve kendinize olan güveni iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

İlişkilerde Mutluluğun Formülü
1 sayfadaki 1 sayfası