Gothic Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Community

Gothic, paranormal, psişik yetenekler,gündem,müzik ve dahası !

AnasayfaGothic PortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2016 11:50 pm tarafından crocodill

» Hassas Cilt Yapılılar Dikkat
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 7:05 pm tarafından crocodill

» Bionike Vücut Bakım Ürünleri
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 6:59 pm tarafından crocodill

» Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:30 pm tarafından crocodill

» Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:24 pm tarafından crocodill

» Yeni Elancyl Çatlak Ürünleri
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:36 pm tarafından crocodill

» Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:29 pm tarafından crocodill

» Saçlarınıza Özen Gösterin
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:47 pm tarafından crocodill

» Cilt ve Saç Sağlığı Bilgilendirmesi
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:41 pm tarafından crocodill

Forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Gothics Community adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Gothic Community adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
crocodill
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem I_vote_lcapBayan Güzelliğinde Yeni Dönem I_voting_barBayan Güzelliğinde Yeni Dönem I_vote_rcap 
Chris
Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem I_vote_lcapBayan Güzelliğinde Yeni Dönem I_voting_barBayan Güzelliğinde Yeni Dönem I_vote_rcap 
smartmelo
yokolucu
b.a.f.
mervejik
ForumCini
kalemci
Godmade
befrin
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi C.tesi Ağus. 27, 2016 3:48 am tarihinde online oldu.
İdeal Kilo
Chatbox mini

Free chat widget @ ShoutMix
Blog
>
Bizi Destekleyin :)
Videolar

Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem

YazarMesaj
crocodill
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek

Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Empty
MesajKonu: Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem   Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2016 11:15 pm

Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem Strivectin-ar-cantali-kofre-2-1767-14-K
Site Adresi: Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem
Site İçerik: Sağlık
Site Açılış Tarihi: 2011
Site Hakkında Tanıtım:

Cildimi ne yaparsam yapayım matlığını yok edemiyorum. Bir çok kozmetik ürün denedim, bir çok doğal yağlar kullandım fakat canlı parlak ve ışıltıyı cildimde göremedim. Cildim hala mat ve soluk görünüyordu ki sonunda http://www.dermokolik.com/?B=Marka sitesini bulana kadar.

İnternet sitesinde araştırma yaparken birden dermokozmetik imdadıma yetişti diyebilirim. Mat cildim için ürünleri araştırırken StriVectin ürününü gördüm okudum, o kadar güzel anlatılıyor ki hemen sipariş verdim. Doğru yerden doğru ürün aldım dememizi sağlıyor.

Satın aldığım StriVectin elime geçtiğinde nasıl kullanacağım, nelere iyi geldiği, cildime uyumlu olup olmayacağı her şey çok güzel ve açık bir şekilde anlatılıyor. Mat ve lekeli ciltler için mükemmel bir dermokozmetik ürün. Tüm cilt tipleri bu ürünü kullanabiliyor. O kadar kısa bir sürede cildimde etkisini gördüm ki senelerce boş ürünler kullanmışım ve mat bir ciltle gezmişim.

Bayan Güzelliğinde Yeni Dönem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-