Gothic Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Community

Gothic, paranormal, psişik yetenekler,gündem,müzik ve dahası !

AnasayfaGothic PortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz
Diş Protezleri ve Ürünleri Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2016 11:50 pm tarafından crocodill

» Hassas Cilt Yapılılar Dikkat
Diş Protezleri ve Ürünleri Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 7:05 pm tarafından crocodill

» Bionike Vücut Bakım Ürünleri
Diş Protezleri ve Ürünleri Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 6:59 pm tarafından crocodill

» Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Diş Protezleri ve Ürünleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:30 pm tarafından crocodill

» Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
Diş Protezleri ve Ürünleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:24 pm tarafından crocodill

» Yeni Elancyl Çatlak Ürünleri
Diş Protezleri ve Ürünleri Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:36 pm tarafından crocodill

» Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
Diş Protezleri ve Ürünleri Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:29 pm tarafından crocodill

» Saçlarınıza Özen Gösterin
Diş Protezleri ve Ürünleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:47 pm tarafından crocodill

» Cilt ve Saç Sağlığı Bilgilendirmesi
Diş Protezleri ve Ürünleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:41 pm tarafından crocodill

Forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Gothics Community adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Gothic Community adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
crocodill
Diş Protezleri ve Ürünleri I_vote_lcapDiş Protezleri ve Ürünleri I_voting_barDiş Protezleri ve Ürünleri I_vote_rcap 
Chris
Diş Protezleri ve Ürünleri I_vote_lcapDiş Protezleri ve Ürünleri I_voting_barDiş Protezleri ve Ürünleri I_vote_rcap 
smartmelo
yokolucu
b.a.f.
mervejik
ForumCini
kalemci
Godmade
befrin
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi C.tesi Ağus. 27, 2016 3:48 am tarihinde online oldu.
İdeal Kilo
Chatbox mini

Free chat widget @ ShoutMix
Blog
>
Bizi Destekleyin :)
Videolar

Diş Protezleri ve Ürünleri

YazarMesaj
crocodill
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek

Diş Protezleri ve Ürünleri Empty
MesajKonu: Diş Protezleri ve Ürünleri   Diş Protezleri ve Ürünleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2015 7:50 pm

Diş Protezleri ve Ürünleri Corega-Dis-Protezi-Temizleyici-3_10126_1
Site Adresi: Diş Protez Ürünleri
Site İçerik: Diş Sağlığı
Site Açılış Tarihi: 2011
Site Hakkında Tanıtım:

Diş protezlerimin aşınmasından ve çizilmesinden ne kadar rahatsızsam o denli yaptığı kokudan da tiksiniyorum. Protezin temizliğini yapmak benim için oldukça zor. Kullanmayan bilemez. Bu yüzden sıkça televizyon reklamlarında da adını duyduğum Corega diş protez ürünleri ailesine ait temizleyiciyi denemeye karar verdim. Eczanelerde de bulabileceğimi söylediler fakat eşim, kızımıza soralım önce, dedi.

Kızımız yanımızda Dermokozmetik isimli bir siteye girdi ve inanın çok kısa sürede ne istiyorsa bulup aldı. Tabii bizim için de birkaç ürün attı sepetine. En önemlisi de Corega’nın çoğu ürününü aldığı gibi girmişken diş bakım ürünleri de satın aldı. Corega protez temizleyici ile o lanet kokudan kurtuldum. Diş protezim artık çizilecek, aşınacak diye çekinmiyorum da bu tedirginliğimden de kurtuldum.

Kızımız sayesinde http://www.dermokozmetik.com/dis-protez-bakim-urunleri adresinden direk ürüne ulaşabiliyorum.Herkese gönül rahatlığı ile öneriyorum hem siteyi hem ürünü!

Diş Protezleri ve Ürünleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-