Gothic Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Community

Gothic, paranormal, psişik yetenekler,gündem,müzik ve dahası !

AnasayfaGothic PortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İhtiyacınız Olan Bakımları Açıklıyoruz
Argan Yağının Saçımıza Etkileri Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2016 11:50 pm tarafından crocodill

» Hassas Cilt Yapılılar Dikkat
Argan Yağının Saçımıza Etkileri Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 7:05 pm tarafından crocodill

» Bionike Vücut Bakım Ürünleri
Argan Yağının Saçımıza Etkileri Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2016 6:59 pm tarafından crocodill

» Saç Sağlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Argan Yağının Saçımıza Etkileri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:30 pm tarafından crocodill

» Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
Argan Yağının Saçımıza Etkileri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:24 pm tarafından crocodill

» Yeni Elancyl Çatlak Ürünleri
Argan Yağının Saçımıza Etkileri Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:36 pm tarafından crocodill

» Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
Argan Yağının Saçımıza Etkileri Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:29 pm tarafından crocodill

» Saçlarınıza Özen Gösterin
Argan Yağının Saçımıza Etkileri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:47 pm tarafından crocodill

» Cilt ve Saç Sağlığı Bilgilendirmesi
Argan Yağının Saçımıza Etkileri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2016 7:41 pm tarafından crocodill

Forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Gothics Community adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Gothic Community adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
crocodill
Argan Yağının Saçımıza Etkileri I_vote_lcapArgan Yağının Saçımıza Etkileri I_voting_barArgan Yağının Saçımıza Etkileri I_vote_rcap 
Chris
Argan Yağının Saçımıza Etkileri I_vote_lcapArgan Yağının Saçımıza Etkileri I_voting_barArgan Yağının Saçımıza Etkileri I_vote_rcap 
smartmelo
yokolucu
b.a.f.
mervejik
ForumCini
kalemci
Godmade
befrin
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi C.tesi Ağus. 27, 2016 3:48 am tarihinde online oldu.
İdeal Kilo
Chatbox mini

Free chat widget @ ShoutMix
Blog
>
Bizi Destekleyin :)
Videolar

Argan Yağının Saçımıza Etkileri

YazarMesaj
crocodill
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek

Argan Yağının Saçımıza Etkileri Empty
MesajKonu: Argan Yağının Saçımıza Etkileri   Argan Yağının Saçımıza Etkileri Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2015 10:39 pm

Argan Yağının Saçımıza Etkileri John-Frieda-Frizz-Ease-Oil-Elixi_7067_1
Site Adresi: Argan Yağının Saçımıza Etkileri
Site İçerik: Sağlık
Site Açılış Tarihi: 2011
Site Hakkında Tanıtım:

Piyasada dolaşan, herkesin dilinde olan markalar var. Saç kremleri, zeytinyağı özlü serumlar ve en çokta argan yağları.. Son zamanların en çok ihtiyaç duyulan ve güzelliği yeni anlaşılan güzel yağ! Ama gerçek argan yağını bulmak zor. O yüzden hangisi daha iyidir diye bir araştırmaya girdim. Bir çok duyulmamış marka çıktı karşıma. Sonra da bir site söyledi! http://www.dermokozmetik.com/

Siteye girdim, uzun uzun inceledim. Argan yağlarından dikkatimi çeken John Frieda oldu. John Frieda ürünleri için yıpranan saç uçlarının doktoru diyorlarmış. Merak ettim, bir şampuan bir de argan yağı sipariş ettim. Argan yağını kullanmaya başlayalı 10 gün falan oldu. Kokusuna bayılıyorum! Önce ellerime oradan da saç uçlarıma sürüyorum.

Şampuan da yağ da saçlarıma çok iyi geldi. "Saç uçlarımdan aldırsam mı acaba çok yıprandı?" demekten vazgeçtim. John Frieda saç ürünleri sayesinde güvenle uzatmaya devam ediyorum.

Argan Yağının Saçımıza Etkileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Geciktirici Sprey Etkileri